Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Хто ми

Фонд народонаселення ООН (ФН ООН) – це провідна агенція в системі ООН, метою якої є розбудова світу, в якому кожна вагітність бажана, кожні пологи - безпечні та кожна молода людина може реалізувати свій потенціал. 

ФН ООН працює в Україні з 1997 року. Наші пріоритетні напрями діяльності:

·         Охорона репродуктивного здоров’я та прав

·         Аналіз впливу демографічних процесів на розвиток країн

·         Підтримка ґендерної рівності

·         Вдосконалення молодіжної політики та політики у сфері старіння населення

·         Гуманітарне реагування

Фонд працює над вдосконаленням політики та нормативного середовища в галузі охорони репродуктивного здоров’я, покращенням якості та доступності послуг з охорони материнського здоров’я та планування сім’ї, профілактикою ВІЛ-інфекції.

ФН ООН допомагає досліджувати різноманітні взаємозв'язки між демографічними процесами (як-от зміни народжуваності, тривалості життя, вікової структури населення) та соціально-економічним розвитком держави, а також враховувати ці взаємозв'язки для розробки державної політики та програм у сфері розвитку.

 ФН ООН сприяє розробці ґендерної політики та законодавства, підтримує ґендерні дослідження та боротьбу із ґендерною дискримінацією та насильством.

 Фонд допомагає в розробці та реалізації молодіжної політики, підтримує ініціативи з розширення можливостей для молоді. Також ФН ООН допомагає захищати права та інтереси літніх людей, бере участь у формуванні державної політики у сфері старіння населення.

Нарешті, Фонд надає можливості людям, які постраждали від збройного конфлікту на сході України, захиститись від гендерно-обумовленого насильства і отримати якісні послуги з охорони репродуктивного здоров'я.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги