Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Онлайн-платформа відзначає новий етап у залученні молоді – Спеціальний посланник Генерального секретаря ООН у справах молоді 05 вересня 2013

Спеціальний посланник Генерального секретаря ООН у справах молоді запустив онлайн- платформу, покликану наблизити ініціативи Організації до молоді і сприяти ширшому залученню молодих людей незалежно від їх місця проживання.

Веб-сайт http://www.un.org/youthenvoy буде не тільки пропонувати новини про діяльність агенцій ООН для молоді та за участі молоді, але також буде платформою для молодіжних організацій та молодіжних активістів , де вони зможуть дізнаватися про можливість залучення до роботи в рамках різних проектів Організації.

«В епоху цифрових технологій молоді люди мають доступ до соціальних мереж, користуються Інтернетом, але іноді їм як і раніше непросто отримати найбільш потрібну інформацію та новини», - сказав Спеціальний посланник Генерального секретаря у справах молоді Ахмад Алхендаві у своєму інтерв'ю.

«Ми намагаємося зробити так, щоб ООН стало доступним для молоді, шляхом об'єднання всіх пов'язаних з молоддю новини та можливостей в системі ООН в одному ресурсі».

Від зміни клімату до подолання бідності, сайт дасть інформацію на різні теми, які мають відношення до молоді, - зазначив А.Алхендаві, додавши, що це буде не просто надання інформації, а й засіб отримання зворотного зв'язку, звернень і запитань від молодих людей.

«Цей веб-ресурс буде поєднаний з нашими сторінками в соціальних мережах, - підкреслив Спеціальний посланник. - Молоді люди зможуть використовувати його для контактів з нами, щоб надсилати нам свої питання і отримувати повідомлення від нас».

Він додав, що Інтернет-платформа знаменує собою новий етап на шляху ООН до ширшої взаємодії з молоддю, який викличе появу більшої кількості міжнародних, національних і місцевих ініціатив, оголошення про які з‘являтимуться на сайті.

«Це тільки початок. Якщо у вас є інструмент, ви можете тісніше взаємодіяти з молоддю. Ми сподіваємося , що це сприятиме зв'язку між нашою роботою і тим, що роблять молоді люди у всьому [ ...] ми будемо намагатися, щоб зробити його якомога більш інтерактивним».

Під час свого другого терміну, Генеральний секретар ООН визначив роботу з молоддю і для молоді як один з його головних пріоритетів. У січні він призначив А.Алхендаві з Йорданії в якості свого посланника у справах молоді, щоб забезпечити потреби найчисельнішого покоління молодих людей у світі за всю історію людства. Йому також було доручено відстоювати права і потреби розвитку молодих людей, наближаючи ООН ближче до молоді.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги