Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Представник Фонду народонаселення ООН та Уповноважений ВРУ з прав людини підписали Меморандум про взаєморозуміння 26 вересня 2013

Представник Фонду народонаселення ООН в Україні Нузхат Есан та Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська підписали Меморандум про взаєморозуміння. Церемонія підписання пройшла в Секретаріаті українського Омбудсмана, після чого відбулась коротка прес-конференція.

В.Лутковська наголосила, що підписання Меморандуму є важливим кроком у розвитку співпраці з Фондом народонаселення ООН (ФН ООН) та сприятиме покращенню системи захисту прав людини в нашій країні.

Згідно з Меморандумом, головними сферами співпраці між ФН ООН та Уповноваженим ВРУ з прав людини є сприяння захисту соціальних та гуманітарних прав людини, зокрема, на охорону здоров'я, освіту, гідний рівень життя, соціальне забезпечення, захист від дискримінації за ознакою статі та віку, розробка стратегій і механізмів розширення участі жінок у політичному житті, вирішення питання різниці у трудових доходах між чоловіками і жінками, систематичного моніторингу прав і свобод людини у сфері соціального захисту та охорони здоров'я.

У своєму виступі, Представник ФН ООН зазначила, що це партнерство і Меморандум є надзвичайно важливими для Організації, особливо у зв‘язку зі наближенням історичної події, що має відбутися в листопаді ц.р. у ході Вільнюського саміту Східного партнерства – підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Н.Есан також підтвердила прагнення ФН ООН розвивати співпрацю з Урядом України задля запровадження міжнародних стандартів у сферах охорони здоров‘я, гендерної рівності, забезпечення прав меншин, а також у сфері освіти. Представники ФН ООН та Секретаріату Омбудсмана домовилися про організацію низки спільних заходів протягом ближчих місяців та наступного року.

Користуючись нагодою, Н.Есан також звернулася до представників українських ЗМІ з приводу питання, пов‘язаного із перенесенням дати проведення перепису населення на 2016 рік. «ФН ООН працює над покращенням можливостей держави щодо проведення перепису населення у відповідності з міжнародними стандартами і я сподіваюсь, що ми зможемо спільно пропагувати цю ідею, щоб забезпечити проведення перепису в 2016 році,» - зазначила Представник ФН ООН.

Фотогалерея

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги