Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Всеукраїнський дитячо-юнацький зліт «Дорослішай на здоров’я» відкрито в Одесі 28 вересня 2013

Сьогодні у Дитячому центрі «Молода гвардія» м. Одеса відбулося урочисте відкриття І Всеукраїнського дитячо-юнацького зльоту «Дорослішай на здоров’я». Міністерством соціальної політики України за рахунок державних коштів забезпечено участь у зльоті 200 підлітків — представників усіх регіонів України.

Всеукраїнський дитячо-юнацький зліт «Дорослішай на здоров’я» — це відкритий захід, що проводиться з метою популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді України, організації змістовного дозвілля та підвищення інтересу молоді до різних форм просвітницької діяльності щодо здорового способу життя серед однолітків.

У ході 21-денного зльоту з підлітками буде проведено навчальну програму МОН України/Фонду Народонаселення ООН «Дорослішай на здоров’я», а також комплекс спеціальних заходів соціального, виховного характеру, що забезпечать нові форми організації дозвілля серед учнів, сприятимуть формуванню їх активної життєвої позиції.

Зліт проводитиметься щорічно серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, вихованців позашкільних навчальних закладів.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги