Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Україна покращуватиме умови праці для жінок та боротиметься з гендерними стереотипами на робочому місці 08 жовтня 2013

Представник Фонду народонаселення ООН в Україні Нузхат Есан взяла участь у круглому столі «Ініціативи у сфері гендерної політики: дистанційна робота як ефективний механізм підвищення рівня зайнятості», який відбувся в Укрінформі.

Подію відкрила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, яка представила новий законопроект, ініційований Міністерством, покликаний підвищити стимули для роботодавців брати на роботу матерів з маленькими дітьми, а також створювати можливості дистанційної праці для батьків, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною.

У своєму виступі, Представник Фонду народонаселення ООН (ФН ООН) в Україні привітала зусилля українського уряду, спрямовані на встановлення гендерної рівності на ринку праці держави, а також ініціативу прийняття законодавчого акту, що відповідає найкращим міжнародним нормам у цій сфері. Пані Есан представила до уваги учасників заходу результати нещодавнього дослідження, проведеного спільно ФН ООН, Міжнародною організацією праці та Українським центром соціальних реформ, які засвідчили існування гендерних стереотипів в українському суспільстві та, відповідно, їх прояви у гендерному порушенні прав у сфері трудових відносин.

«Дослідження показують, що, не дивлячись на те, що жінки часто мають більш високу освітню та професійну кваліфікацію, аніж чоловіки, вони продовжують заробляти менше за чоловіків, які обіймають рівноцінні посади», - заявила Представник ФН ООН.

Учасники круглого столу дійшли згоди, що запровадження гнучких умов праці для батьків маленьких дітей не лише розширить можливості для працевлаштування жінок, спричинить позитивні фінансові та соціальні результати, але й матиме набагато масштабніший ефект в плані зростання народжуваності, покращення умов працевлаштування для інших соціально вразливих груп населення та навіть розвантажить міський транспорт.

Підготовку проекту нового закону планується завершити до кінця цього місяця.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/anons_kruglogo_stolu_initsiativi_1870382

Фотогалерея

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги