Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Пріоритети у сфері забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків обговорювались на першому в 2014 році засіданні Тематичної групи з гендерних питань 12 лютого 2014

Засідання Робочої групи з гендерних питань під головуванням Представника Фонду народонаселення ООН в Україні Нузхат Есан пройшло у приміщенні Представництва ООН в Україні.

Серед учасників заходу були представники агенцій ООН, неурядових організацій, експерти з гендерних питань та представники уряду, що працюють у сфері забезпечення гендерної рівності та прав людини в Україні.

Робоча група з гендерних питань забезпечує платформу для оцінки, обміну інформацією, ідеями та досвідом з цих питань та щодо відповідної політики в Україні.

Ірина Бекешкіна, Директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, поінформувала присутніх щодо результатів останніх соціологічних опитувань з приводу політичної ситуації в Україні та в Києві через призму ролі жінок у кризових ситуаціях.

У ході засідання перед учасниками виступила Лариса Кобилянська, новопризначений Директор Департаменту гендерної політики, протидії торгівлі людьми та захисту прав депортованих Міністерства соціальної політики України. Л.Кобилянська окреслила плани щодо діяльності Департаменту, спрямовані на забезпечення гендерної рівності, розширення повноважень місцевих громад та запровадження нових форм співпраці з ними задля створення фундаменту гендерно-збалансованого розвитку. Представник Міністерства соціальної політики поінформувала учасників заходу про відновлення роботи Міжміністерської робочої групи з гендерної рівності при Кабінеті Міністрів України та плани щодо проведення наступного засідання групи наприкінці лютого ц.р.

Національний консультант ФН ООН Надія Комарова у своєму виступі під час заходу розповіла про перебіг підготовки VIII Національного звіту Комітету з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок.

Наступне засідання Гендерної тематичної групи заплановано на квітень поточного року.

Фотогалерея

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги