Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Заява пана Роберта Серрі, Cтаршого радника Генерального секретаря ООН 25 лютого 2014

Як зазначив вчора у своїй заяві Генеральний секретар, він направив мене в Київ в якості його Cтаршого радника, щоб гарантувати всім громадянам України підтримку Організації Об`єднаних Націй, а також повідомити про його очікування щодо того, що всі ключові міжнародні учасники працюватимуть спільно заради допомогти Україні в цей непростий в історії країни час.

Я також передав важливе повідомлення Генерального секретаря про те, що Організація Об`єднаних Націй висловлює солідарність з усіма громадянами України і прагне допомогти в процесі розбудови такого врядування країною, що враховувало би інтереси усіх верств населення, забезпечувало верховенство закону і дотримання прав людини, й створювало сприятливі умови для вільних і справедливих виборів. Як зазначив Генеральний секретар, Організація Об`єднаних Націй підтримує єдність і територіальну цілісність України.

Я провів зустрічі зокрема з новим Головою Верховної Ради України паном Турчиновим, Віце -прем`єр-міністром паном Грищенком, в.о. Міністра фінансів паном Колобовим та в.о. Міністра закордонних справ України паном Олефіровим, щоб обговорити ситуацію в Україні та узгодити зусилля, спрямовані на досягнення стабільного і процвітаючого майбутнього.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги