Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

В умовах існуючої кризи, Генеральний секретар ООН направляє свого заступника Яна Еліассона до України 02 березня 2014

Організація Об'єднаних Націй в неділю оголосила про направлення Заступника Генерального секретаря Яна Еліассона до України в умовах існуючої кризи з метою отримання інформації для розуміння ситуації на місцях.

"Після консультацій Ради Безпеки ООН та з урахуванням розвитку подій безпосередньо в Україні Генеральний секретар ООН Бан Кі-мун направляє Заступника Генерального секретаря Яна Еліассона до країни цього вечора," – заявив прес-секретар Генерального секретаря ООН у своїй заяві.

"Під час перебування в Україні Заступник Генерального секретаря особисто збере факти про події на місцях та, відповідно, проінформує Генерального секретаря ООН щодо подальших кроків, які Організація Об'єднаних Націй може зробити задля підтримання деескалації ситуації," - додав прес-секретар.

Україна стала свідком запеклих заворушень протягом декількох місяців, а минулого тижня – усунення Парламентом Президента Віктора Януковича. Останніми днями напруженість зростала в Кримському регіоні, де, за повідомленнями, було дислоковано додаткові російські військові загони і бронетехніку.

Сьогоднішня заява зроблена наступного дня після того, як Я.Еліассон повідомив про проведення термінового засідання Ради Безпеки ООН, структури, що нараховує 15 членів, - другого за останні два дні, присвяченого зростанню кризи в Україні.

Я.Еліассон , а також Генеральний секретар ООН, його старший радник Роберт Серрі і Радбез ООН закликали до спокійного і прямого діалогу між усіма зацікавленими сторонами задля уникнення подальшої ескалації кризи.

http://www.un.org/apps/news/story.asp?NewsID=47257&Cr=Ukraine&Cr1=#.UxRlZPmSxHU

http://www.un.org/sg/statements/index.asp?nid=7494

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги