Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Фотовиставка «Жінки та конфлікт в Україні» продовжує «подорожувати» країною 19 вересня 2016

В Дніпрі відкрилась виставка фотографій "Жінки та конфлікт в Україні"

Організаторами виставки є Фонд Народонаселення ООН в Україні та МБФ “Український жіночий фонд” спільно з Міністерством соціальної політики. Ініціювали показ виставки в Дніпрі громадська організація "Гендерний клуб Дніпро" за домовленістю з місцевою владою. Захід відбувся у двох локаціях: Дніпропетровська обласна державна адміністрація та Дніпровська міська рада. 

«Фото розповідають про життя різних жінок з тяжкою історією. Це жінка-волонтерка, жінка-лікар, жінка-військова, жінка-кохана. Всі вони різні, але їх об’єднує одне: вони не здаються перед труднощами. Ця виставка демонструє, наскільки важлива роль жіноцтва у важкій ситуації, яка склалася в країні», - зазначила радник голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

В експозиції – два десятки світлин, кожна з яких розповідає історію сильної особистості. На знімках жінки зовсім різного віку та з різних куточків країни, проте всі вони не з чуток знають, що таке війна. Вони самовіддано допомагають чоловікам вистояти.

«Сподіваюся, що виставка зможе змінити стереотипи про те, що жінка має бути лише вдома. Подивіться на ці фотографії. Хіба можна сказати, що місце цих героїнь на кухні? Жінка може бути успішною у будь-якій сфері», - зазначив представник фонду народонаселення ООН Костянтин Бойчук.

Виставка  «Жінки та конфлікт в Україні» вперше була продемонстрована ще у 2014 року в Києві. Свої світлини для неї надали фотографи зі всієї України. Зворушливі знімки вже встигли помандрувати країною. Експозицію вже бачили у Запоріжжі, Харкові, Вінниці, Житомирі та інших містах.

Фотогалерея

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги