Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Навчаємо лікарів "дружнього підхіду" до підлітків і молоді 30 січня 2017

У січні 2017 року Фонд Народонаселення ООН (ФН ООН) провів 5-ти денний тренінг для лікарів у Сєвєродонецьку.

IMG_0775.JPG

З метою впровадження в діяльність закладів охорони здоров’я України «дружнього підходу» до підлітків і молоді, Фонд народонаселення ООН разом із Благодійним Фондом "Здоров'я жінки і планування сім'ї" провів семінар-тренінг у м. Сєвєродонецьк, Луганська область протягом 23-27 січня.   

IMG_2575.JPG


Підлітки, як представники найбільш репродуктивного, інтелектуального, культурного, соціального, економічного і політичного потенціалу суспільства, потребують якісного забезпечення послуг у сфері охорони здоров’я. Нещодавно в Україні почали запроваджувати в діяльність закладів охорони здоров’я «дружній підхід», який передбачає не лише розуміння та прийняття проблем підлітків і молоді, а й наявність ресурсів у наданні допомоги, а саме: підготовка медичної бази та навчання персоналу, пропагування здорового способу життя, запобігання ризикованої поведінки, проведення профілактичних заходів запобігання ВІЛ/ІПСШ та реагування на ґендерно-обумовлене насильство серед підлітків та молоді. Дружній підхід базується на принципах доступності, добровільності, доброзичливості, конфіденційності, анонімності та неосудливості щодо відвідувача. Ці принципи ґрунтуються на психологічних особливостях підліткового віку, вони пересікаються та доповнюють один одного.

IMG_0802.JPG

Фонд народонаселення ООН вирішив долучитись до промоції «дружнього підходу» до підлітків і молоді у сфері охорони здоров’я України, і надав фінансову підтримку для залучення тренерів та забезпечення учасників навчальними матеріалами. Такі тренінги-семінари розраховані на лікарів Центрів первинної медико-санітарної допомоги, центрів/відділень/кабінетів медичної допомоги підліткам і центрів планування сім’ї. Спеціально розроблена 5-ти денна модульна програма семінарів-тренінгів включала обговорення на теми розвитку «дружніх до молоді» служб охорони здоров’я, сучасні аспекти планування сім’ї, а також сучасні моделі надання медичної допомоги підліткам та молоді у різних клінічних ситуаціях. Учасники тренінгів-семінарів були залучені до групової роботи, вирішення спеціальних задач і вправ. Більше того, для підкріплення теоретичних знань, для учасників семінару було організовано відвідування «Дружньої до молоді клініки».        


Про ФН ООН. Фонд народонаселення ООН (ФН ООН) це провідна агенція в системі ООН із створення світу, в якому кожна вагітність бажана, кожні пологи безпечні та кожна молода людина може реалізувати свій потенціал. Більше інформації: www.unfpa.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Twitter. 

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги