Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Школа політичної освіти стартувала у місті Харкові 24 лютого 2017

Харківські депутати будуть вчитися у Школі політичної освіти

C:\Users\lompas\Google Диск\Articles for web-site\877882ef1dca05b2117d9ab7ada26275.jpg

Фото: www.city.kharkov.ua

20 лютого, в сесійний залі Харківської міської ради відбулося перше заняття, присвячене темі гендерної політики. Семінар пройшов для депутатів міської ради та працівників виконавчих органів влади в рамках Комплексної програми розвитку місцевого самоврядування в місті Харкові на 2012-2020 роки.

Доповідачами виступили старший координатор з питань гуманітарного реагування Фонду народонаселення ООН в східних областях України Олена Кочемировська, директор Гендерного центру, експерт з гендерного бюджетування, доцент Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова Наталія Бібік, координатор проектів Гендерного центру, експерт з гендерної урбаністики, доцент університету міського господарства Галина Фесенко, радник з інформаційних технологій КП «МІЦ» Олександр Попов, депутат міської ради Ольга Чічіна.

C:\Users\lompas\Google Диск\Articles for web-site\23c9541749f6d3eeb688ef8366d335cb.jpg

Фото: www.city.kharkov.ua

Також на семінар були запрошені координатор з питань гуманітарного реагування Фонду народонаселення ООН у Харківській області Сергій Велігодський та представник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Маргарита Васкес Панес. У своїй доповіді, Сергій Велігодський зазначив: «Після звернення до будь-якої однієї "точки входу" постраждала особа повинна мати можливість доступу як мінімум до інформації про інші види послуг та їх провайдерів. Упевнений, що подальша імплементація механізмів взаємодії суб'єктів, які надають послуги постраждалим від насильства, сприятиме саме такому процесу».

C:\Users\lompas\Google Диск\Articles for web-site\68bfebd430a2abba6f4d1c5c3af59657.jpg

Фото: www.city.kharkov.ua

       За словами старшої координаторки з питань гуманітарного реагування Фонду народонаселення ООН в східних областях України Олена Кочемировської, ґендерно-обумовлене насильство є проблемою, яку можна вирішити із впровадженням позитивних дій в Україні. «Рівність жінок і чоловіків має стати реальністю в демократичній Україні. Очевидним фактором, який перешкоджає досягти гендерної рівності в суспільстві, є насильство за ознакою статі, тому Фонд народонаселення ООН вживає заходи, зокрема, спрямовані на протидію цьому негативному явищу», - зазначила Олена Кочемировська.

      За підтримки Фонду народонаселення ООН, у квітні 2016 року було створено Координаційну раду з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству та протидії торгівлі людьми при Харківській міській раді. А зараз разом з Асоціацією малих міст України та Академією Фольке Бернадотта депутатська група займається внутрішнім аналізом міста, щоб оцінити його демографічний потенціал, залученість жінок в політичне й громадське життя та ринок праці. Cеред напрямків діяльності групи з питань гендерної політики - соціальна сфера, освіта, питання інфраструктури, гендерний аудит, жіноче лідерство.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги