Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

ФН ООН провів соціально-розважальну акцію, присвячену питанню ґендерної рівності 14 березня 2017

11 Березня 2017 р. Фонд народонаселення ООН у рамках інформаційної кампанії «Щастя в чотири руки» провів «Свято для щасливих родин» у ТРЦ «Космополіт».

C:\Users\lompas\Desktop\Photos\11 March\Photographer\POV_3063.jpg

Фото: ФН ООН/Олег Переверзев

Метою заходу «Свято для щасливих родин» було донести важливість побудови сімейних відносин на взаємодії та підтримці.  

Представник Фонду народонаселення Каспар Пік відкрив захід розповіддю про свій рік декретної відпустки. Зокрема, Каспар наголосив на тому, що чоловіки і жінки мають в однаковій мірі приділяти час вихованню їхніх дітей: «Ми звикли думати про те, що жінки вже народжені мамами. Але і жінки, і чоловіки народжені однаковими і обоє вчаться бути хорошими батьками. Ми маємо про це пам’ятати».

C:\Users\lompas\Desktop\Photos\11 March\Photographer\POV_3180.jpg

Фото: ФН ООН/Олег Переверзев

Марічка Падалко, успішна журналістка 1+1 і щаслива мама трьох дітей, вже другий рік поспіль підтримує кампанію «Щастя в чотири руки». На «Святі для щасливих родин» вона розповіла про виклики, які постають перед мамою трьох дітей, що прагне професійної реалізації, а також секрети сімейного щастя. «Я могла спокійно спати і не вставати вночі до своєї дитини. Коли я ходила на роботу, це робив чоловік!», - поділилася своїм досвідом Марічка.

C:\Users\lompas\Desktop\Свято для щасливих родин - ФН ООН\Photos for FB\POV_3215.jpg

Фото: ФН ООН/Олег Переверзев

До проведення «Свята для щасливих родин» долучився засновник «Клубу татусів» і щасливий тато трьох дітей Владислав Головін. Конкурс по плетінню косичок донечкам, #pushupchallenge з дітьми на спині та інші інтерактивні заняття провів Владислав для татусів-відвідувачів заходу.   

C:\Users\lompas\Desktop\Свято для щасливих родин - ФН ООН\IMG_8366.JPG

Фото: ФН ООН

Кампанія ФН ООН «Щастя в 4 руки» триває за підтримки Міністерства соціальної політики України. Вона покликана привернути увагу до проблеми нерівномірного розподілу обов’язків у сім’ї та запропонувати жінкам і чоловікам нові моделі поведінки у родині.

C:\Users\lompas\Desktop\Свято для щасливих родин - ФН ООН\Photos for FB\POV_3534.jpg

Фото: ФН ООН/Олег Переверзев

За даними Державної служби статистики майже кожне друге українське подружжя розлучається. До цього призводить цілий комплекс причин і саме через розбіжності у поглядах на сімейні ролі та обов‘язки виникає більшість суперечок.

Переважна більшість українських жінок працюють на рівні із чоловіками, однак більша частина домашньої роботи в Україні досі припадає на жінок. Як наслідок, жінкам набагато важче реалізувати себе у професійній діяльності.

Примітки:

  • За статистикою Фонду: 61% шлюбів в Україні закінчуються розлученням через нерівномірний розподіл обов’язків у родині.

  • Саме вкорінені ґендерні стереотипи є передумовою та глибинною причиною різних проявів нерівності в суспільстві, таких як ґендерна нерівність, дискримінація та насильство за ґендерною ознакою.

  • У вересні 2015 року Київський міжнародний інститут соціології провів дослідження, яке показало, що майже половина (49,3 %) українок бажають справедливості у розподілі хатньої роботи.  

Більше фото доступно за посиланням:

Більше інформації на сторінці події: https://www.facebook.com/events/1862375194043128/

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги