Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

ФН ООН провів конференцію “Зміцнення міжвідомчого реагування на ґендерно-обумовлене насильство в Україні” 28 березня 2017

28 березня Фонд народонаселення ООН разом із Східноєвропейським інститутом репродуктивного здоров’я провів круглий стіл на тему “Зміцнення міжвідомчого реагування на ґендерно-обумовлене насильство в Україні”

Круглий стіл був урочисто відкритий Представником ФН ООН в Україні, Каспаром Піком, який наголосив на важливості теми реагування та запобігання ҐОН в Україні. «Ґендерно-обумовлене насильство все ще залишається прихованою темою в Україні, і особливо у регіонах постраждалих від конфлікту. Низький рівень звітності щодо випадків ҐОН поглиблює проблему. За даними ФН ООН, поза отриманими фізичними і психологічними травмами, 85 відсотків постраждалих не звертаються за медичною допомогою і близько 80 відсотків не повідомляють про акти насильства у правоохоронні органи» - сказав Каспар Пік.

Фото / ФН ООН

Під час круглого столу учасники обговорювали:

-   концепцію міжвідомчого реагування на ґендерно-обумовлене насильство;

-   роль і відповідальність правоохоронних органів у цьому питанні;

-   роботу Національної «гарячої» лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації;

-   заходи щодо зміцнення міжвідомчої координації та реагування на ҐОН в Україні на національному рівні.

Представники робочих груп Харкова та Запорізької області представили результати досягнення щодо міжвідомчого реагування на ГОН на місцевому рівні.

Наталія Федорович, Заступниця Міністра соціальної політики, Анастасія Дєєва, заступниця міністра з питань європейської інтеграції, Міністерство внутрішніх справ України, Наталія Хаджинова, представниця Міністерство охорони здоров’я України, Галина Скіпальська, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та Галина Майструк, голова правління БФ «Здоров’я жінки та планування сім’ї» дискутували на тему розвитку міжвідомчої координації та реагування на ҐОН в Україні.

Фото / ФН ООН

Серед учасників конференції були представники Міністерства соціальної політики, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров’я, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», БФ «Здоров’я жінки та планування сім’ї» та ГО «Ла Страда-Україна». Подію відвідали також представники міжнародної спільноти: Сергій Красуцький, заступник начальника управління профілактики головного управління охорони правопорядку і профілактики Міністерства внутрішніх справ Республіки Білорусь та Габріела Пінка, головний комісар Поліції Румунії. Вони поділилися міжнародним досвідом у плані ефективності системи запобігання та протидії ҐОН.

Цей круглий стіл може стати хорошою платформою для представників міністерств, обласних і міських рад, а також представників міжнародної спільноти та неурядових організацій у обговоренні питання запобігання ґендерно-обумовленого насильства та напрацювання кроків у його вирішенні.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги