Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

До ФН ООН завітала у гості переможниця конкурсу "Моя майбутня професія: планування та розвиток" 01 Червня 2017

Каспар Пік, Представник Фонду народонаселення ООН в Україні, зустрівся із переможницею конкурсу “Моя майбутня професія: планування та розвиток”

1 червня 2017 року Каспар Пік, Представник Фонду народонаселення ООН в Україні, зустрівся із переможницею конкурсу “Моя майбутня професія: планування та розвиток”.

Фото: ФН ООН

Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” провів Національний конкурс для десятикласників “Моя майбутня професія: планування і розвиток”. Метою конкурсу є показати молодим людям існуючі можливості для самореалізації в Україні, надихнути їх на професійний розвиток та створити платформу для передачі досвіду від успішних людей до молоді. У творчому конкурсі взяли участь 400 десятикласників з різних куточків України. За результатами було відібрано 50 переможців, які приїхали на дводенну зустріч “Майбутнє України: моя кар'єра та внесок” до Києва. У рамках цієї поїздки, школярі зустрілися з топ-менеджментом міжнародних організацій та бізнесу.

У рамках конкурсу, до ФН ООН завітала Марія Щербіна, десятикласниця з м. Кременчук. Переможниця конкурсу Марія зустрілася із Каспаром Піком, Представником ФН ООН в Україні, де вони поспілкувались про плани дівчини і мрії на майбутнє. “Майбутня професія – це дуже важливий вибір в житті кожної людини. Для себе я вже вирішила, що стану перекладачем-лінгвістом з англійської мови” - розповіла Марія. Каспар Пік розповів про свій досвід успішного керівництва однієї із найбільших міжнародних організацій, а також поділився порадами щодо першого працевлаштування: “Ми вчимося протягом усього нашого життя. Спочатку нам подобається робити щось одне, а потім подобається щось інше. Головне - треба бути відкритим і не боятися змін” .

Фото: ФН ООН

Даний проект реалізується у рамках ініціативи “Пакт заради молоді-2020”, метою якого є  об’єднання зусиль організацій та представників бізнесу. Одним із учасників, які 17 березня 2016 року є і Фонд народонаселення ООН.

Фото: ФН ООН

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги