Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

ФН ООН провів флешмоб “Тато, Танці і Малята” до Міжнародного дня батька 23 Червня 2017

З нагоди святкування Міжнародного дня батька, Фн ООН організував танцювальний флешмоб “Тато, Танці і Малята”

 З нагоди святкування Міжнародного дня батька, Фонд народонаселення ООН (UNFPA) організував  танцювальний флешмоб “Тато, Танці і Малята” у Національному Ботанічному саду ім. М.М. Гришка.

Фото: ФН ООН

Захід мав на меті показати, що чоловіки можуть та хочуть доглядати за дітьми та займатися їхнім вихованням не менше і не гірше, ніж жінки. Міжнародні дослідження доводять, що активна участь татусів у житті дітей сприяє їхній впевненості, успішності та покращенню стосунків у родині.

Згідно зі статистикою UNFPA, лише 4 відсотки чоловіків в Україні беруть відпустку по догляду за дитиною. Цим українські родини значно відрізняються від європейських, де татусі приділяють дітям набагато більше часу, а також значно частіше беруть відпустку по догляду за дитиною.

Каспар Пік, Представник ФН ООН в Україні зазначає: “За статистикою, 60 відсотків подружжів в Україні закінчуються розлученнями, тому що члени сім'ї не рівномірно розприділяють як обов'язки по дому, так і по догляду за дитиною”. “Чоловіки потім про це жалкують, адже, за результатами дослідження компанії “GfK” 80 відсотків чоловіків похилого віку шкодують про те, що проводили з дітьми так мало часу”, додає Павло Замостьян, Заступник Представника ФН ООН в Україні.

Танцювальний флешмоб "Тато, Танці і Малята!” спрямований на те, щоб у розважальній формі донести важливість участі батька у розвитку і вихованні дитини.

 

Фото: ФН ООН

Соціальна акція проводиться у рамках загальноукраїнської кампанії Фонду “Щастя в чотири руки”. Фонд народонаселення ООН в Україні впроваджує кампанію з 2015 року за підтримки Міністерства соціальної політики України. У рамках кампанії на підтримку ґендерної рівності вже відбулася низка подій із залученням відомих чоловіків, зокрема, у травні 2017 року Фонд провів акцію “Тату, почитай мені!” у партнерстві із “Книжковим Арсеналом”. У ній взяли участь Влад Яма, Олег Скрипка, Тарас Тополя, Павло Ковтонюк, Василь Вірастюк та інші татусі.

Більше фото можна подивитися тут: https://flic.kr/s/aHskXPKEEV

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги