Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Ні - торгівлі людьми 03 серпня 2017

28 липня 2017 року Фонд народонаселення ООН відзначив Всесвітній день протидії торгівлі людьми у м. Нікополь, Дніпропетровської області

28 липня 2017 року мобільна бригада Фонду народонаселення ООН відзначила Всесвітній день протидії торгівлі людьми у м. Нікополь, Дніпропетровської області.

Фото: ФН ООН

Згідно із Протоколом ООН про торгівлю людьми, який був прийнятий у 2000 році і є доповненням до Конвенції ООН проти транснаціональної організованої злочинності, термін «торгівля людьми» позначає вербування, перевезення, передачу, приховування людей шляхом загрози або застосування сили, або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою або уразливістю положення, або за рахунок надання або отримання платежів або прибутку для одержання згоди особи, яка має контроль над іншою особою, з метою експлуатації. Проблема торгівлі людьми є однією із складових ґендерно-обумовленого насильства. У зв'язку з конфліктом на сході України, погіршені еконочіно-соціальні фактори життя населення у цьому регіоні тільки сприяють торгівлі людьми.

З метою привернення уваги соціуму до цієї теми, працівники Мобільної Бригади №3 разом із Нікопольським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Нікопольським міським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели акцію «Ні - торгівлі людьми!». Метою акції було привернути увагу соціуму до наявності проблеми торгівлі людьми, а також до шляхів уникнення цієї проблеми. Кожен учасник акції мав змогу отримати безкоштовну допомогу професійний психологів та соціальних працівників. Більше того, організатори акції поставили собі за ціль не тільки нагадати про проблему торгівлі людьми, але й підвищити обізнаність людей щодо наявних центрів та послуг допомоги тим, хто постраждав від даного явища. У рамках акції розповсюджували інформаційно-рекламні матеріали з протидії торгівлі людьми, профілактики ґендерно-обумовленого насильства та інформаційні картки із контактним телефоном нікопольської мобільної бригади з надання соціально-психологічної допомоги.

Фото: ФН ООН

Діяльність мобільних бригад реалізується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках гуманітарного проекту Фонду народонаселення ООН в Україні «Відповідь на гострі гуманітарні потреби найбільш вразливих жінок та неповнолітніх дівчат, які постраждали від збройного конфлікту на сході України. Фаза 2: Поєднання заходів гуманітарного реагування із вирішенням довготривалих наслідків кризи».

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги