Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Під час криз ми маємо захищати репродуктивне здоров’я і права 18 серпня 2017

Від імені виконавчої директорки UNFPA Наталії Канем, Міжнародний день гуманітарної допомоги 19 серпня 2017 року

Кожна жінка має право на те, щоб вирішувати коли і за яких умовпланувати вагітність, безпечно народжувати та бути захищеною від ґендерно зумовленого насильства. Однак кожного дня, критична кількість жінок і дівчат, чиї життя перевернули війни, конфлікти чи стихійні лиха, не можуть користуватися  цими правами.


У разі виникнення конфлікту, правоохоронна система та органи охорони здоров’я страждають від нестабільності та небезпеки. За таких умов, жінки репродуктивного віку стикаються із підвищеним ризиком небажаної вагітності, інвалідності або смерті під час пологів через відсутність доктора або медсестри. У той самий час, жінки та дівчата потрапляють у групу ризику щодо  зґвалтувань і сексуальної експлуатації.


Особливі потреби і вразливість жінок та дівчат мають бути пріоритетом для гуманітарного реагування. Питання життя чи смерті жінок у кризі  залежить від  доступу до критичних послуг з надання допомоги по сексуальному та репродуктивному здоров’ю, таких як, невідкладна акушерська допомога та цілодобові системи реагування у надзвичайних ситуаціях.


UNFPA, Фонд народонаселення ООН забезпечує життєво необхідні послуги по наданню допомоги із сексуального та репродуктивного здоров’я мільйонам жінок та дівчаток. UNFPA працює для того, щоб запобігти насиллю та реагувати на випадки ґендерно зумовленого насильства у 56 країнах, які перебувають у кризовому становищі.


Але виклики надзвичайно великі і UNFPA не в змозі впоратися із постійно зростаючою потребою у сервісах і допомозі самотужки.  Наші спільні зусилля важливі для забезпечення кожної жінки,   біженки, чи тимчасової переселенки можливістю запобігти небажаній вагітності, народити у безпеці і жити життям без насильства.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги