Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

#ЧасЖити: UNFPA запустив соціальну акцію присвячену Дню людей літнього віку 09 жовтня 2017

Конкурс триває до 31 жовтня 2017 року

До Міжнародного дня літніх людей UNFPA Разом із Школа соціальної роботи НаУКМА /School of Social Work NaUKMA запускає соціальну акцію, присвячену важливості зв'язків між двома поколіннями.

Умови акції дуже прості – Вам необхідно поспілкуватися з бабусею або дідусем на одну із перелічених нижче тем і зробити про це фото-пост у Facebook. Тематикою історій можуть бути:

1. Секрет щастя від літньої людини

2. У мене крутий дідусь/бабуся! Історія про близьку вам літню людину

3. Поради, які ваш дідусь або бабуся дали б самі собі у вашому віці

Просто знайдіть час, щоб зустрітися протягом місяця і поспілкуватися на ці теми із своїми дідусями та бабусями і не забудьте розказати про це нам!

Детальніше про умови акції:

1. Запостити фото-історію на одну з трьох перелічених нижче тем до 31 жовтня 2017 року включно. Кількість історій не обмежується. Мінімальна кількість знаків у пості – 500 (з пробілами).

2. Пост обов’язково має супроводжуватися фото літньої людини (від 60 років) та молодшого учасника акції. Рекомендуємо робити фото у динаміці.

3. Обов’язково зробіть тег @UNFPA.Ukraine Поставте хештег #UNFPA, #ЧасЖити та лайкніть сторінку @UNFPA.Ukraine

4. Якщо Ви хочете претендувати на головний приз, надішліть лінк на Ваш пост нам (UNFPA.Ukraine) у повідомлення. Якщо Вас цікавить якийсь із попередньо анонсованих призів, також, будь ласка, зазначте.

5. Заохочувальні призи будуть розподілені з допомогою сайту random.org між авторами відібраних фото постів.

6. Головний приз відбере комісія UNFPA. Відбір буде проведено серед постів, лінки на які було надіслано у повідомленнях на офіційну сторінку Facebook UNFPA @UNFPA.Ukraine

7. Результати акції будуть оприлюднені 08 листопада 2017 на Facebook UNFPA

8. Кожен учасник дає згоду на подальше використання його робіт Організатором, а також на обробку своїх персональних даних і отримання інформації від Організатора.

9. Організатор залишає за собою право змінювати умови і термін проведення акції, оголошення переможців, склад призового фонду та іншу інформацію, а також скасувати акцію без попереднього повідомлення, зокрема, у випадку форс-мажорної ситуації.

10. Усі рішення Організатора щодо акції є остаточними та оскарженню не підлягають.

11. Учасники: особи, яким виповнилося 18 років, і старші, що погоджуються з правилами та умовами соціальної акції.

12. Організатор: UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення. Партнер акції Школа соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги