Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Д-р Наталія Канем призначена виконавчою директоркою UNFPA 03 жовтня 2017

Організація Об’єднаних Націй, Нью Йорк, 3 жовтня 2017 Сьогодні генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш призначив Д-р Наталію Канем виконавчою директоркою UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення.

Вона отримала звання заступниці Генерального секретаря Організації Обєднаних Націй. Докторка Канем, уродженка Панами, стала п’ятою виконавчою директоркою UNFPA. З червня 2017 року вона була виконуючою обов'язки Виконавчого Директора UNFPA, а з липня 2016 року була заступницею Виконавчого Директора Програми. Вона також була Представницею UNFPA в Танзанії протягом 2014-2016 рр. і займала керівні посади у Фонді Форда та інших неурядових організаціях і структурах. Нова виконавча директорка UNFPA має ступінь докторки медицини Колумбійського універстету і магістерський ступінь у галузі охорони здоров'я Університету Вашингтона. Вона також є випускницею Гарвардського університету.

“Я щиро віддана впровадженню бачення світу UNFPA, в якому кожна вагітність є бажаною, кожні пологи безпечними, і кожна молода людина може реалізувати свій потенціал” - сказала Д-р Канем. “На посаді виконавчої директорки, я зосереджуся на досягненні цілей UNFPA, які закріплені у нашому новому Стратегічному плані на 2018-2021 рр.: покінчити із материнською смертністю, якій можна запобігти, покінчити із небажаною вагітністю через збільшення попиту на планування сім'ї, а також припинення гендерно-обумовленого асильства та шкідливих практик, таких як дитячий шлюб, до 2030 року”. “Мандат UNFPA ніколи не був більш актуальним, ніж зараз”, - сказала вона. “Тому наша робота і наше партнерські відносини мають бути ще більш інноваціними, амбіційними та орієнтованими на рівень країн, щоб жодна жінка чи дівчинка не залишалися позаду”. Строк призначення на посаду Докторка Наталія Канем призначена на посаду на чотири роки.      

 

     ***

Для більш детальної інформації чи запитів звертайтеся, будь ласка, сюди:

Richard Kollodge, tel. +1 212 297 4992, kollodge@unfpa.org

Eddie Wright, tel. +1 212 297 2717, ewright@unfpa.org

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги