Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Представники UNFPA відвідали Вінниччину та Львівщину в рамках нового трирічного проекту 16 жовтня 2017

UNFPA презентував у Вінниці та Львові загальнонаціональну програму «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні»

Представники UNFPA відвідали Вінниччину та Львівщину в рамках нового трирічного проекту спрямованого на пiдтримку Уряду України у змiцненнi нацiональної системи запобiгання та протидiї насильству щодо жiнок шляхом забезпечення доступу до якiсних послуг для постраждалих вiд насильства та формування в українському суспiльствi культури нульової толерантностi до насильства.

11-12 жовтня 2017 представники UNFPA презентували міській та обласній владі Вінницької та Львівської області програму зі співпраці та допомоги у боротьбі проти насильства «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні».

Фото: Vin.gov.ua

У східних областях Фондом уже були напрацьовані перспективні форми та моделі з надання реальної допомоги та послуг постраждалим. Це, перш за все, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, що працюють у 5 східних областях, кризові центри та притулки у Харкові, Кривому Розі та Бердянську, відпрацьовані моделі міжвідомчої взаємодії структур, які відповідають за виявлення та надання медичної, соціальної, психологічної та юридичної допомоги потерпілим. Саме їхня системна робота продемонструвала ту велику потребу в послугах, яких практично на сьогоднішній день не існує на рівні держави. Більше 22 тисяч постраждалих, передусім жінок, у більше ніж 400 населених пунктах п’яти східних областей країни вже отримали необхідну допомогу, якої потребували. Відтепер фокус уваги Фонду значно розширюється на центральні та західні області країни.   

 

https://i1.wp.com/vezha.vn.ua/wp-content/uploads/2017/10/IMG_7152.jpg?resize=838%2C558

Фото: Vezha.nv.ua

Програмна менеджерка UNFPA в Україні Людмила Шевцова зауважила, що об’єднання зусиль на центральному та на місцевому рівнях допоможе реформувати систему комплексного та міжвідомчого реагування на домашнє насильство та забезпечити надання допомоги і захисту потерпілим від домашнього насильства, базуючись на існуючих міжнародних стандартах, у тому числі на стандартах Стамбульської конвенції.

Регіональний координатор Фонду Костянтин Бойчук наголосив: «Понад 60% постраждалих, у першу чергу, звернулися до фахівців наших мобільних бригад, а не в поліцію чи соцслужби». Це свідчить про довіру постраждалих, яку вдалося завоювати психологам мобільних бригад UNFPA.


https://i2.wp.com/vezha.vn.ua/wp-content/uploads/2017/10/IMG_7168.jpg

Фото: Vezha.nv.ua

Зустрічі у Вінниці та Львові стали початком співпраці та партнерства UNFPA та відвіданих регіонів задля боротьби і попередження насильства щодо жінок та дівчат.  


http://loda.gov.ua/cache/thumbnails/d/DSC_0041_1507820919_613x407.645_3_0.jpg

Фото: Vezha.nv.ua

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги