Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

ФН ООН розпочав тренінг для працівників кризових центрів надання допомоги жінкам 03 листопада 2017

ФН ООН провів семінар-тренінг «Підвищення потенціалу працівників центрів надання допомоги жінкам, постраждалих від насильства»

3 листопада розпочався дводенний семінар-тренінг «Підвищення потенціалу працівників центрів надання допомоги жінкам, постраждалих від насильства». У ньому взяли участь представниці кризових центрів та створених притулків із Бердянська, Кривого Рогу, Харкова, Києва, а також представники громадських організацій із Херсону, Маріуполя, Слов'янська, Києва та відповідальних держструктур.

Фото: UNFPA в Україні

Протягом насичених двох днів разом із професійними тренерами учасниці дізнаються як і про загальні принципи взаємодії з постраждалими від ґендерно зумовленого насильства особами так і про існуючі психологічні техніки розмови із клієнтами, підвищення їх вмотивованості і т. ін. Завдяки тренінгу працівники отримають навички довготривалого супроводу та консультування клієнтів, матимуть змогу взяти участь у моделюючих іграх, які у майбутньому дозволять підвищити рівень взаємодії  спеціаліст – клієнт. Такі ігрові кейси допоможуть з легкістю знаходити вірний підхід до тих, хто потребує допомоги. Не залишаться і поза увагою механізми підтримки себе та колег у стресових ситуаціях, учасниці ознайомляться із основними коупінг - стратегіями.

Семінар – тренінг «Підвищення потенціалу працівників центрів надання допомоги жінкам, постраждалих від насильства» організували UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні разом із МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) за підтримки Міністерства соціальної політики. Захід пройшов в рамках проекту UNFPA, Фонду народонаселення ООН «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги