Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

ФН ООН провів cемінар-тренінг «Взаємодія суб'єктів при здійсненні заходів з попередження насильства за ознакою статі та надання допомоги постраждалим від насильства у Кривому Розі” 16 листопада 2017

14-15 листопада выдбувся семінар-тренінг на тему «Взаємодія суб'єктів при здійсненні заходів з попередження насильства за ознакою статі та надання допомоги постраждалим від насильства у Кривому Розі”

14-15 листопада Фонд народонаселення ООН разом із Українською фундацією громадського здоров’я провів семінар-тренінг на тему «Взаємодія суб'єктів при здійсненні заходів з попередження насильства за ознакою статі та надання допомоги постраждалим від насильства у Кривому Розі”.

На відкритті тренінгу були присутні заступниця Криворізького міського голови, Валентина Бєрлін, Костянтин Бойчук, регіональний координатор по Дніпропетровській та Запорізькій областях Фонду народонаселення ООН та представник Німецького товариства з міжнародного співробітництва.

Фото / ФН ООН

Протягом двох днів учасники разом із тренерами обговорювали такі питання в рамках сесій:

  • насильство за ознакою статі: актуальність, чинники, вплив військового конфлікту, можливості реагування у м. Кривий Ріг;

  • поняття та види насильства щодо жінок, зокрема в сім’ї;

  • базові принципи налагодження взаємодії із постраждалими;

  • пакет базових послуг для постраждалих від НзОС;

  • можливості та виклики міжвідомчої співпраці у сфері надання допомоги та захисту постраждалих від НЗоС;

  • порядок взаємодії суб’єктів при здійсненні заходів із запобігання НзОС та надання допомоги від такого насильства;

  • міжвідомче реагування на НзОС: подальші кроки на місцевому рівні.

Семінар-тренінг став ще один кроком назустріч розбудові міжвідомчої координації та реагування на ҐЗН в Україні. Захід організували UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні разом із МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) та благодійним товариством “Шанс” у співпраці з міською владою міста Кривий Ріг. Семінар-тренінг пройшов в рамках проекту UNFPA, Фонду народонаселення ООН «Створення притулку з тимчасовим перебуванням для постраждалих від ґендерно-обумовленого та домашнього насильства «З надією в майбутнє» у м. Кривий Ріг"  за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги