Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

"Флешмоб міст": 16 Днів активізму проти гендерно зумовленого насильства 23 листопада 2017

Захід проводиться агентствами ООН у рамках глобальної кампанії UNiTE, покликаної покласти край насильству щодо жінок

                           

Щоб відзначити  Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, агентства Організації Об’єднаних Націй (ООН) проведуть «Флешмоб міст», підсвітивши помаранчевим кольором визначні архітектурні об’єкти у Києві та ще у 15 містах України. Акція, запланована на 24 листопада о 17-ій годині, має на меті символічно почати відлік всесвітньої кампанії 16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства в Україні.

Кожна п'ята жінка в Україні бодай раз у житті зазнавала фізичного або сексуального насильства. Наслідки насильства для економіки країни сягають $10,8 мільйонів на рік лише за офіційними даними, згідно дослідженню Фонду ООН у галузі народонаселення.

Подолання і запобігання насильству щодо жінок – складна проблема, яка потребує комплексного підходу до її вирішення. Окрім зусиль на рівні влади, міжнародних та громадських організацій, необхідні також зміни в свідомості кожного українця та розуміння, що насильство є абсолютно неприйнятним.

Кампанія 16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства в Україні офіційно починається 25 листопада – у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, – і триває до Міжнародного дня прав людини, 10 грудня, для привернення уваги до проблеми насильства щодо жінок щороку у світі. Такі часові рамки були обрані, щоб символічно поєднати насильство над жінками та права людини, і наголосити, що насильство є кричущим порушенням прав людини.

Фонд ООН у галузі народонаселення, у свою чергу, проведе такий флешмоб у Дніпрі, Харкові та Вінниці, підсвітивши у помаранчевий колір Міську Раду, Памятник незалежності "Україна, що летить" і Обласну Державну Адміністрацію відповідно.  

Більш детальна інформація про календар подій в рамках 16 Днів Активізму проти ґендерно зумовленого насильства в Україні та інформаційний бюлетень з актуальною статистичною інформацію про насилля в України доступні на сайті Представництва ООН.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги