Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Покладемо кінець гендерно зумовленому насильству до 2030 року 25 листопада 2017

Заява Виконавчої Директорки UNFPA Д-ки Наталії Канем з нагоди Міжнародного Дня Боротьби за Ліквідацію Насильства по Відношенню до Жінок

25 листопада 2017 року 

Під час криз випадки сексуального та гендерно зумовленого насильства трапляються частіше. Реагування на насильство щодо жінок у контексті розвитку та загального добробуту стоїть у пріоритеті для UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення. Гендерно зумовлене насильство є щоденною проблемою, яка проявляється не лише під час криз. Згідно з міжнародною статистикою, кожна третя жінка хоч раз ставала жертвою насильства протягом свого життя.

Гендерно зумовлене насильство разом із іншими шкідливі практиками такими, як ранні шлюби і жіноче обрізання, є порушеннями прав людини, які позбавляють жінок та дівчат гідного майбутнього, а також підривають їхнє здоров`я та благополуччя.

UNFPA взяв на себе зобов`язання покласти кінець гендерно зумовленому насиллю та шкідливим практикам до 2030 – року, коли мають бути досягнені Цілі сталого розвитку ООН.

UNFPA займається вирішенням питань фізичних та психологічних наслідків гендерно зумовленого насильства і сприяє покращенню становища жінок і дівчат жити вільними від насильства і зневаги. Лише у 2016 році більше одинадцяти мільйонів людей у 54 країнах отримали необхідну допомогу від UNFPA.

У всіх 155 країнах, у яких ми працюємо, ми зосереджуємо нашу діяльність на найбільш бідних, вразливих та незахищених жінках..

Допомагаючи тим, хто залишається на маргінесі, UNFPA також допомагає усунути інші аспекти нерівності, описані у нашій останній Доповіді про стан народонаселення «Життя в різних світах: Репродуктивне здоров`я та відповідні права в епоху нерівності».

У Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок Фонд ООН у галузі народонаселення, наші партнери та мільйони людей по всьому світу відзначають початок глобальної кампанії UNiTE «16 Днів активізму проти насильства щодо жінок», призначених підвищити обізнаність громадськості щодо глобальної епідемії насилля проти жінок та дівчат. Цього року, коли ми запускаємо цю кампанію, все більше жінок по всьому світу розповідають про пережиті сексуальні домагання та насильство, і їх нарешті чують.

Сьогодні приєднаймося разом до людей, які не мовчать і говорять про насильство.

Я закликаю державні уряди, громадськість та інші організації приєднатися до UNFPA і покласти кінець насильству та шкідливим практикам до 2030 року. Ми повинні покінчити з цим і покласти кінець безкарності.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги