Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

UNFPA підтримав Міжнародний форум по боротьбі з насильством у Дніпрі 14 грудня 2017

У рамках «16 Днів активізму проти насильства щодо жінок» пройшов Міжнародний форум з попередження та протидії гендерному насильству в Україні

8 грудня 2017 у рамках Всесвітньої кампанії UNiTE «16 Днів активізму проти насильства щодо жінок» у Дніпрі пройшов Міжнародний форум «Політика попередження та протидії гендерному насильству в Україні: імплементація міжнародних стандартів та проблеми суспільного сприйняття»

Однією з причин замовчування насильства є недовіра до інституцій та відсутність впевненості у надані відповідних послуг. Саме тому обмін досвідом між європейськими та міжнародними організаціями, представниками поліції, міжнародними правозахисними організаціями, міською владою, науковцями та активістами є ключовим у вирішенні проблеми.

Фото: UNFPA в Україні

Форум мав на меті актуалізувати проблему боротьби з ґендерно зумовленим насильством в Україні через імплементацію та реалізацію європейських стандартів попередження та протидію.

“Європейські цінності є близькими до українських і вони захищають їх. Саме тому ми приділяємо велику увагу боротьбі із ґендерно зумовленим насильством” - зауважив Володимир Юрченко, Заступник Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, про важливість двостороннього діалогу із міжнародними інституціями.

У своєму вітальному слові Мортен Енберг, Голова Офісу Ради Європи в Україні, звернув увагу на важливість і актуальність заходу. Пан Мартін наголосив, що боротьба із насильством у різних регіонах України є у фокусі уваги міжнародних організацій.

Фото: UNFPA в Україні

У форумі взяли участь представники Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національної академії правових наук України, Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрНУ, Фонду ООН у галузі народонаселення, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, Навчально-наукової лабораторії дослідження проблем правового статусу внутрішньо переміщених осіб та забезпечення гендерної рівності, Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, Ради молодих вчених ДДУВС.

Організаторами заходу є Фонд ООН у галузі народонаселення, Агентства ООН у справах біженців та за організації Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ і Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Форум пройшов за фінансової підтримки уряду Великої Британії в рамках проекту UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні».

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги