Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

UNFPA і ФК Шахтар стали партнерами у роботі з молоддю, боротьбі за рівність прав і проти насильства над жінками 15 грудня 2017

Від тепер UNFPA разом із ФК "Шахтар" разом працюватиме на створення кращого суспільства, де всі рівні і мають однаковий доступ до можливостей


Фото: UNFPA в Україні  

15 грудня 2017 року Каспар Пік, Представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та Сергій Палкін, Генеральний Директор ФК “Шахтар”  підписали меморандум про співпрацю та спільну боротьбу за рівність прав чоловіків та жінок в Україні.

Співробітництво між футбольним клубом та Фондом розпочнеться у 2018 році. В планах: інформаційна кампанія за рівний розподіл домашніх обов’язків та участь чоловіків у вихованні дітей, просування здорового способу життя і підтримку молоді, а також ряд заходів направлених на боротьбу проти насильства над жінками.  Фонд ООН у галузі народонаселення спільно із ФК “Шахтар” об’єднують свої зусилля у боротьбі за рівність прав та закликають до рівноправного ставлення до чоловіків і жінок вдома і на роботі, поваги до людської гідності та пропагування нульової толерантності до насильства.

Каспар Пік, Представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні: Ми вдячні ФК “Шахтар” і його гравцям за підтримку та їхній внесок у розвиток толерантного суспільства, де кожен може реалізувати свій потенціал, а люди почуваються вільними та впевненими”.

Фото: UNFPA в Україні  

Сергій Палкін, Генеральний директор ФК «Шахтар»: «Місія Фонду ООН у галузі народонаселення - захист прав кожної людини - чоловіка, жінки або дитини на здорове життя і рівні можливості, розвиток толерантного суспільства. Ці цінності дуже близькі «ФК« Шахтар », особливо в нашому бажанні розвитку системи рівного доступу до заняття масовим футболом. Упевнений, наше партнерство приверне увагу до проблеми низького інтересу дітей та молоді до спорту, проблеми гендерної нерівності та вирішенню цих проблем в Україні».

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги