Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

UNFPA провів серію тренінгів «Створюємо недискримінаційний освітній контент» 05 січня 2018

Протягом 10-17 грудня 2017 року у Харкові відбулася серія тренінгів з питань створення недискримінаційного освітнього контенту для дітей

Протягом 10-17 грудня 2017 року у Харкові відбулася серія тренінгів «Створюємо недискримінаційний освітній контент» для представниць і представників видавництв і авторських колективів, які займаються розробкою шкільних підручників.

Фото: UNFPA Ukraine / Кирило Формазюк

У тренінгах взяли участь представниці і представники шести видавництв (ДП «Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Світ», ДНВП «Картографія», Видавництво «Гімназія», ТОВ Видавництво «Ранок», Видавничий дім «Весна», УОВЦ «Оріон»), а також авторки і автори, які представляли заклади освіти різного рівня.

Фото: UNFPA Ukraine / Кирило Формазюк

Тренерська команда Олег Марущенко, Олена Малахова і Ріна Шумило підготували цікаву програму, яка містила корисні вправи та рекомендації для створення шкільних підручників вільних від стереотипів і, так званої, латентної “дискримінації”. Учасники залишили позитивні відгуки про тренінг: «Привернуто увагу на речі, які здавалися само собою зрозумілими, а виходить, що навпаки. Увесь тренінг – це користь для мене», «Найбільш корисним для себе вважаю ваші приклади, що допомогли навчитись бачити дискримінацію, а не просто знати про неї». Учасники та учасниці тренінгу також відвідали Центр гендерної культури у Харкові.

Фото: UNFPA Ukraine / Кирило Формазюк

Тренінги проведено Представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні у співпраці з ГО «ЕдКемп Україна», Гендерним інформаційно-аналітичним центром «КРОНА», а також Міністерством освіти та науки України у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Фото дивіться за посиланням: https://flic.kr/s/aHskAgmYFr 

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги