Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

UNFPA оголошує конкурс на найкращий дизайн футболки «Розірви коло насильства» 19 січня 2018

Запрошуємо до участі дизайнерів - останній термін подачі 26 березня

Запрошуємо до участі новачків, аматорів та професіоналів у сфері дизайну

Запрошуємо до участі новачків, аматорів та професіоналів у сфері дизайну. Дайте волю фантазії, продемонструйте своє бачення концепції «розірви коло», використавши футболку у ролі полотна.

Головне завдання конкурсу – створити сучасний дизайн футболки, який якнайкраще розкриватиме заклик «розірви коло». Ідея може бути втілена за допомогою колажів, тексту, ілюстрації тощо. Футболка має підходити кожному, хто хоче виразити своє «Ні насильству», незалежно від віку та статі.

ВИМОГИ:

Оригінальність та креативність. Усі роботи мають бути авторськими та не опублікованими раніше.

Робота може бути виконана індивідуально або групою осіб. Усі автори обов'язково мають зазначені. Від одного конкурсанта допускається не більше ніж 3 варіанти дизайну.

Серед критеріїв оцінювання найбільшу вагу матиме відповідність теми.

Зображення із варіантом дизайну футболки має бути надісланим у двох електронних форматах (PNG/PDF/TIFF) та .AI або.EPS Ви можете представити свій дизайн, використавши будь-який mock-up або схематичне зображення футболки.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ: Надішліть дизайн своєї футболки разом із контактними даними на електронну пошту ukraine.office@unfpa.org із поміткою “T-Shirt contest”. Роботи приймаються з 19 січня 2018 року по 26 березня 2018 року. Переможці будуть обрані у березні 2018 року.

ПРИЗИ: Переможцями конкурсу стануть автори 3 найкращих дизайнів, які за результатами оцінювання журі наберуть найбільше голосів. Найкращі дизайни футболок будуть втілені у життя. Усі троє фіналістів отримають цінні призи.

За деталями – звертатись за телефоном 095 34 69 136 або надсилайте запитанням на e-mail: kovalevych@unfpa.org

Проблема насильства вийшла із категорії «невидимого». Голівудські кампанії #MeToo та #TimesUp, прийняття нового українського законодавства у сфері протидії домашнього насильства, зокрема й криміналізація цього явища, є яскравими підтвердженнями цього факту. В Україні, як і у світі, зібралося вдосталь охочих, які готові голосно заявити про своє неприйняття та засудження насильства. І говорити потрібно єдиною мовою, а ще краще – візуальною. Адже саме так, невербально, ми кожного дня демонструємо наше «я» через одяг, який обираємо. А що може бути більш універсальним, аніж звичайна футболка, що знайдеться у будь-якому гардеробі.

Давайте разом створимо унікальний меседж, який б об'єднав тисячі українців навколо єдиної мети – світу, де насильство і дискримінація не мають місця!

Конкурс проходить за фінансової підтримки уряду Великої Британії у рамках проекту UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні».


Прикріплені файли

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги