Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Українська телеведуча Марія Єфросиніна стала Партнеркою UNFPA 22 лютого 2018

Відома телеведуча, активістка і захисниця прав жінок Марія Єфросинина стала партнеркою і подругою UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення

20 лютого 2017 р., КИЇВ

Представник UNFPA в Україні Каспар Пік та Марія Єфросиніна підписали Меморандум про співпрацю у сфері забезпечення гендерної рівності, боротьби з гендерно зумовленим насильством і сприянню самореалізації і використання свого потенціалу молодих людей.

Фото: UNFPA в Україні

Марія Єфросиніна зазначила: “Це партнерство зміцнить і розширить наші зусилля у подоланні тих проблем, якими я особисто занепокоєна і які треба вирішувати на загальнонаціональному рівні: впровадження гендерної рівності, розширення прав і можливостей жінок і дівчат, боротьба з насильством щодо жінок і дівчат, захист репродуктивного здоров'я і профілактика ВІЛ, сприйння самореалізації молоді”.

Ми в UNFPA раді вітати Марію Єфросиніну у якості нашої партнерки: “Зараз ми на шляху впровадження наших великих планів. У цьому році ми працюватимемо з жінками і молоддю щодо поширення наших спільних цінностей. І ми віримо, що Марія - чудова партнерка для нас у цій справі!” - Каспар Пік, Представник UNFPA в Україні.

Подальша співпраця UNFPA та Марії Єфросиніної відбуватиметься задля досягнення Цілей Сталого Розвитку № 5, 10, 16 і 17.

Про UNFPA. Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) це провідна агенція в системі ООН із створення світу, в якому кожна вагітність бажана, кожні пологи безпечні та кожна молода людина може реалізувати свій потенціал. Більше інформації: www.unfpa.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter та Facebook.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги