Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

UNFPA та Міністерство соціальної політики проводять тренінги із посилення взаємодії у сфері запобігання та протидії насильству 05 березня 2018

Протягом 5-7 березня відбуватимуться тренінги із посилення ефективності міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

5 березня 2018 року стартував дводенний тренінг "Посилення ефективності міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству" для команд Києва та Київської області. Даний тренінг проводиться UNFPA та Міністерства соціальної політики в рамках проведення серії тренінгів у 10 областях України з метою зміцнення міжвідомчої взаємодії у питання профілактики та протидії домашньому насильству та налагодження механізму допомоги постраждалим.

Фото: UNFPA Ukraine

Розпочався тренінг із вітальних слів Представника Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. Каспар Пік, як і усі інші гості заходу наголосили на важливості запобігання гендерно зумовленого насильства: «Усі наші зусилля направлені на подолання наслідків насильства, але ми маємо також працювати на випередження – націлювати роботу саме на запобігання його випадків».

Ірина Луценко, яка також завітала на відкриття заходу, зауважила, що українська держава уже змінила свою точку зорувідтепер у центрі уваги знаходиться забезпеченнябазових прав людини, її свободи, гідності та безпеки. «Наше завдання скоординувати зусилля, щоб показати, що держава знає про проблему насильства, вона готова захищати постраждалих, і головне, працювати з кривдниками, а не просто карати» - зазначила Представниця Президента України у Верховній Раді.

Про нещодавно прийняті основоположні закони та роль фахівців із кожної сфери задля його успішної імплементації в українських реаліях, нагадала Наталія Федорович, заступниця Міністра соціальної політики України. На прикладі впливу освітніх матеріалів на дітей та студентів, Наталія Федорович наголосила на необхідності виховання нульової толерантності до насильства: «Нове законодавство є великою реформою, яка веде за собою зміни і у свідомості суспільства».

Фото: UNFPA Ukraine

Привітали учасників та учасниць також Тетяна Ковальчук, заступниця Міністра внутрішніх справ України, та Іонелла Хорга, програмна координаторка Східноєвропейського інституту репродуктивного здоров‘я, яка ділитиметься із запрошеними спеціалістами та спеціалістками міжнародним досвідом протягом двох днів тренінгу.

Мета тренінгів - ознайомити представників суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, із успішними підходами та створити можливості їх застосування на місцевому та національному рівнях в Україні.

Проект Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» реалізується за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги