Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Навчаємо що нового у законодавстві щодо гендерно зумовленого насильства 23 березня 2018

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення провів тренінги з підвищення обізнаності щодо нового законодавства

У березні 2018 року UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення провів низку тренінгів щодо нового законодавства для  підвищення обізнаності фахівців у сфері реагування на випадки домашнього насильства.

Фото: UNFPA Україна


У навчальних заходах взяли участь працівники обласних державних адміністрацій, Національної поліції, прокуратури та інших дотичних до проблематики насильства організацій та установ. Тренінги пройшли у Харкові, Сєвєродонецьку, Маріуполі, Кривому Розі, Бердянську, Краматорську та Запоріжжі. Учасниці та учасники мали змогу оглянути зміни у національному законодавстві, спеціальні механізми щодо протидії гендерно зумовленому насильству та аспекти відповідальності і контролю за дотриманням нових запобіжних заходів.


Фото: UNFPA Україна

У грудні 2017 року було прийнято низку законодавчих актів, спрямованих на запобігання гендерно зумовленого насильства, зокрема, Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та Закон України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами». Такі зміни реформують систему реагування на випадки насильства та посилюють повноваження правоохоронних органів у цій сфері.

Фото: UNFPA Україна

Проект UNFPA «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», який фінансується урядом Великої Британії, впроваджується у 10 областях України. У рамках проекту також заплановано проведення серії інформаційних заходів спрямованих на зміцнення потенціалу міжвідомчої взаємодії у питаннях профілактики та протидії насильству, підвищення обізнаності фахівців різних дотичних галузей.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги