Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Глобальна ініціатива «Гідна робота для молоді» проводить відкрите опитування експертної думки 29 березня 2018

Глобальна ініціатива "Гідна робота для молоді" проводить глобальні консультації серед партнерів щодо розробки платформи знань про зайнятість молоді.

Глобальна ініціатива "Гідна робота для молоді" проводить глобальні консультації серед партнерів щодо розробки платформи знань про зайнятість молоді. Мета цієї платформи знань полягає в підтримці обґрунтованих загально національних заходів, спрямованих на створення гідних умов праці для молоді.

Ми запрошуємо колег, котрі беруть участь у розробці, впровадженні та моніторингу політики і програм щодо працевлаштування молоді на глобальному, регіональному, державному та місцевому рівнях, пройти коротке онлайн-опитування. Відповіді приймаються до середи 11 квітня 2018 р.

https://www.surveymonkey.com/r/DecentJobsForYouth

Результати опитування допоможуть сприяти спільному проектуванню платформи знань і дозволять глобальній ініціативі «Гідна робота для молоді» якомога краще адаптувати платформу знань до потреб зацікавлених сторін у галузі працевлаштування молоді.

Опитування доступне англійською мовою та розроблено спільно компанією Eurofound, IDRC, INCLUDE, J-PAL, USAID, YouthPower та агенціями системи ООН, включаючи Фонд ООН у галузі народонаселення (ЮНФПА), Міжнародну організацію праці та Продовольчу і господарську організацію ООН. З питаннями щодо опитування звертайтеся до Міжнародної організації праці за адресою decentjobsforyouth@ilo.org.


Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги