Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

На Вінниччині відкрився притулок для тимчасового перебування жінок, які постраждали від домашнього насильства 31 травня 2018

31 травня 2018 року у Вінницькій області відкрився притулок для тимчасового перебування жінок, які постраждали від домашнього насильства

                                                                           Фото: UNFPA / Viktor Bondar

Притулок стане безпечним місцем, де жінки, які постраждали від гендерно зумовленого насильства зможуть отримати необхідну психологічну, соціальну, правову підтримку для відновлення власних внутрішніх ресурсів та прийняття рішень щодо подальшого життя. Відкриття притулку розширяє можливості як для постраждалих від насильства, так і для соціальних, правоохоронних та правових інституцій реагувати на випадки насильства проти жінок.

У новому притулку одночасно зможуть перебувати 20 осіб, які можуть залишитися до одного місяця, або довше, у індивідуальних випадках. Відкриття такого центру допомоги на Вінниччині є важливим кроком, зважаючи на прийнятий закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який передбачає створення достатньої кількості притулків в Україні.

Поява притулку стала можливою завдяки масштабній програмі Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», що реалізується у тісній співпраці з Міністерством соціальної політики. Так, у рамках програми у Вінницькій області уже працюють 4 бригади соціально-психологічної допомоги. За період з листопада 2017 по квітень 2018 включно, ці кваліфіковані команди надали допомогу близько 600 постраждалим від насильства за ознакою статі.

Програма Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» реалізується за фінансової підтримки уряду Великої Британії.


Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги