Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Найбільший в Україні притулок для постраждалих від домашнього насильства відкрився у Кривому Розі 05 Червня 2018

ПРЕС РЕЛІЗ

                                                                                   

5 червня 2018 року, Кривий Ріг, Дніпропетровська область – відкриття Кризового центру для осіб, які постраждали від домашнього насильства «З надією в майбутнє».

Фото: UNFPA Ukraine / Олександр Мішко

5 червня 2018 року відбулося відкриття Кризового центру для осіб, які постраждали від домашнього насильства «З надією в майбутнє» у відновленому приміщенні.  Понад 100 жінок уже отримали допомогу у Кризовому Центрі, що розпочав свою роботу у тимчасовому приміщенні у 2017 році. Нове приміщення розраховане на одночасне перебування 30 жінок (жінок із дітьми), що робить його найбільшим за можливістю одночасного розміщення та роботи із постраждалими серед існуючих притулків в Україні.

Фото: UNFPA Ukraine / Олександр Мішко

Центри допомоги жінкам, постраждалим від насильства (притулки) є установами для тимчасового безпечного проживання та надання комплексної допомоги жінкам, які постраждали від домашнього насильства, щодо яких існує загроза їх життю чи здоров’ю.

Притулок був відремонтований, оснащений за міжнародними стандартами і забезпечений кваліфікованими фахівцями спільними зусиллями Криворізької міської ради, Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у партнерстві із Міністерством соціальної політики України.

У рамках реалізації спільного проекту Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в місті Кривий Ріг були проведені тренінги для співробітників патрульної поліції, соціальних працівників, представників закладів освіти та медичних установ з метою підвищення рівня поінформованості учасників щодо проблем насильства і налагодження міжвідомчої взаємодії в процесі виявлення та ведення випадку ґендерно зумовленого насильства. Загалом близько 600 фахівців взяли участь у проведених навчальних заходах із березня 2017 року. 1 647 постраждалих від ґендерно зумовленого насильства у Кривому Розі отримали допомогу від двох мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, що працюють у місті в рамках спільного проекту.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги