Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Репродуктивне здоров’я та права 29 березня 2012

Кожен має право на репродуктивне здоров’я - необхідну умову для того, щоб мати здорових дітей, інтимні стосунки та щасливі родини. Репродуктивне здоров’я включає в себе всі аспекти мети ФН ООН, щоб кожна дитина була бажаною, кожні пологи – безпечними, кожна молода людина вільною від ВІЛ, а до кожної дівчини і жінки ставились із повагою, та поважали їхню гідність.

Проблеми із репродуктивним здоров’ям і надалі залишаються головною причиною поганого стану здоров’я та смертності жінок дітородного віку в світі.  Жінки із низьким рівнем доходів, особливо в країнах, що розвиваються, найбільше страждають через небажані вагітності, стають жертвами материнської смертності, хвороб, що передаються статевим шляхом, включаючи ВІЛ, гендерного насильства та інших проблем, пов’язаних із їх репродуктивною системою та сексуальною поведінкою. Оскільки молодь часто страждає через бар’єри, які постають перед нею під час пошуків інформації або, коли вона намагається отримати необхідний медичний догляд, репродуктивну здоров’я підлітків є одним із пріоритетів діяльності ФН ООН. Ця діяльність залежить від доступності необхідних матеріалів.

Ключове значення репродуктивного здоров’я було визнане на найвищому рівні. Під час Світового Самміту 2005 року, світові лідери додали загальний доступ до репродуктивного здоров’я до рамочного списку Цілей розвитку тисячоліття. ФН ООН сповнений рішучості мобілізувати підтримки та збільшити зусилля аби до 2015 року репродуктивне здоров’я стало реальністю для кожного.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги