Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Населення та розвиток 29 березня 2012

Робота ФН ООН в галузі народонаселення відіграє ключову роль в подоланні бідності та досягнення сталого розвитку - цілей, які проголосила міжнародна спільнота.

Динаміка чисельності населення, включно із процесами росту, змінами в структурі, народжуваністю, смертністю, міграцією та іншими факторами, впливають на кожен аспект людського, соціального та економічного розвитку. Робота ФН ООН в інших сферах – включаючи репродуктивне здоров’я та розширення прав і можливостей жінок – також спричиняє вагомий вплив на населення.

Уряди окремих країн повинні бути спроможними збирати інформацію про стан населення, відслідковувати та аналізувати демографічні тенденції, для того щоб бути спроможними розробляти та впроваджувати раціональну політику та підтримувати політичну волю для того, щоб вчасно забезпечувати наявні та майбутні проблеми. ФН ООН надає допомогу в кожному аспекті такої діяльності – включаючи зміцнення спроможності в збирати та обробляти дані, та участь в національних, регіональних та глобальних діалогах.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги