Українською   English
Фонд народонаселення ООН в Україні

Гендерна рівність 29 березня 2012

Гендерна рівність – це людське право. Жінки мають право на гідне життя і свободу від злиднів і страху. Розширення прав і можливостей жінок є незамінним інструментом розвитку і зменшення бідності.

Якщо права жінок забезпечені, вони роблять вагомий внесок в забезпечення здоров’я та продуктивності цілих сімей та громад, і створюють кращу перспективу для наступних поколінь. Важливість гендерної рівності доводить факт її включення до списку восьми Цілей розвитку тисячоліття. Гендерну рівність визнали ключовим фактором для досягнення семи решти Цілей.

Однак, дискримінація проти жінок та дівчат - включно із насильством на гендерній основі, економічною дискримінацією, нерівністю в захисті репродуктивного здоров’я, шкідливими традиційними практиками – залишається найбільш поширеною із усіх форм нерівності. Впродовж більш ніж 30 років ФН ООН залишається на передньому краї діяльності на підтримку прав жінок, пропагуючи законодавчі реформи та зміни в державній політиці, збір даних , які відображають гендерну ситуацію та підтримуючи проекти, спрямовані на покращення здоров’я жінок та збільшення можливостей вибору в житті.

Слідкуйте за нами
01021, Україна.
Місто Київ, Шовковична, 42-44
Тел.: +38 044 281 32 31
E-mail:

Ми знаходимось тут

 
Лічильник Населення Світу
7.054.081.282
 
 
Теги